Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Filtry pod zlew – wiele rozwiązań, wiele możliwości!

21 lutego 2022 Filtry pod zlew

Chcesz wzbogacić swój dom jedną decyzją? Wybierz filtry przepływowe i odkryj sposób na podniesienie jakości wody kranowej. Ale to nie wszystko! Poznaj lepiej to niezwykłe rozwiązanie i postaw na nie w swoim domu!

Filtry pod zlew to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. Tylko od ciebie zależy jakie możliwości mogą one przed tobą „otworzyć”. W jaki sposób? Ponieważ to ty decydujesz po który filtr lub filtry (możesz wybrać pakiet, tym samym zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie) sięgniesz. Co możesz zyskać? Jako przykładem posłużymy się filtrami do zlewu od polskiej marki Dafi. Filtr żywiczny ma zdolność redukcji soli wapnia i magnezu, tym samym chroni urządzenia AGD przed kamieniem. Filtr polipropylenowy skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek. Filtr węglowy poprawia nie tylko smak i zapach wody, ale również jej zabarwienie. Filtr azotanowy to rozwiązanie do domów jednorodzinnych z własnym ujęciem, gdzie do wody przedostają się azotany.

Czas działania poszczególnych filtrów może się różnić. Co warto wiedzieć

– filtr z żywicą jonowymienną (wymień po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)

– filtr polipropylenowy (wymień po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)

– filtr węglowy (wymień po maksymalnie 6 miesiącach użytkowania lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Filtry przepływowe – co możesz zyskać, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie

– urządzenie z doskonałą zdolnością filtracji

– filtry pod zlew to gwarancja funkcjonalnej i prostej konstrukcji

– zapewnisz sobie urządzenie z dużą wydajnością filtrowania

– masz gwarancję wieloletniego działania

Filtry pod zlew – które wybrać?

Przekonały cię powyższe argumenty, ale chcesz jeszcze lepiej poznać to wyjątkowe rozwiązanie? Dowiedz się więcej na temat poszczególnych filtrów i już dziś podejmij decyzję, które modele odpowiedzą na twoje potrzeby i preferencje. Posłużymy się sprawdzonym rozwiązaniem od polskiej marki Dafi, która gwarantuje nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo.

– Filtr z żywicą jonowymienną (jest zalecany do średnio twardej wody, chroni sprzęt AGD przed kamieniem, ma doskonałą zdolność filtracji, gwarantuje dużą wydajność filtrowania)

– Filtr polipropylenowy (jest zalecany do każdej instalacji wodnej, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, usuwa z wody m.in. piasek, ma doskonałą zdolność filtracji)

– Filtr azotanowy (usuwa azotany z wody pitnej, ma doskonałą zdolność filtracji, polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– Filtr z aktywnym węglem (jest przeznaczony do mocno chlorowanej wody, skutecznie usuwa chlor, poprawia smak wody, pozbywa się zabarwienia oraz przykrego zapachu)

– Blok węglowy (jest przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody, poprawia smak, zabarwienie oraz zapach wody, usuwa zanieczyszczenia mechaniczne)

Szukasz rozwiązania dla siebie? Filtry pod zlew możesz kupić na https://dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. Wejdź, wybierz filtr lub filtry dla siebie i odkrywaj zupełnie nowe możliwości!

Redakcja mamine.pl

Redakcja "Mamine" to polski portal internetowy, który skupia się na tematach związanych z lifestylem, macierzyństwem, dziećmi, zdrowiem, dietą, urodą oraz modą dla kobiet. Portal ten adresowany jest głównie do mam, przyszłych mam oraz wszystkich kobiet zainteresowanych prowadzeniem zdrowego i aktywnego życia oraz dbaniem o siebie i swoją rodzinę. Redakcja "Mamine" dostarcza czytelnikom praktyczne porady, ciekawe artykuły oraz inspiracje z zakresu opieki nad dziećmi, zdrowego odżywiania, pielęgnacji urody oraz aktualnych trendów w modzie. Jej celem jest wspieranie kobiet w codziennych wyzwaniach związanych z macierzyństwem i życiem rodzinnym oraz promowanie zdrowego stylu życia i pozytywnego podejścia do siebie i otoczenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nauka dziecka
Przewijak twardy dla dziecka
obozy gamingowe

Jesteś zainteresowany reklamą?

obozy gamingowe