Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Aktywne imprezy integracyjne dla firm – 10 świetnych pomysłów!

28 listopada 2022 imprezy integracyjne dla firm


Poszukujesz ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne dla firm odbywające się w aktywnym stylu? Zobacz 10 inspiracji!

Jeżeli chodzi o imprezy firmowe Warszawa jest jednym z tych miast, gdzie na pracowników oczekuje wiele ciekawych pomysłów na dobrą zabawę. Jakie z nich sprawdzą się wtedy, gdy celem jest aktywna integracja?

1. Imprezy w escape roomach

Pokoje zagadek, czyli escape roomy nadal są bardzo popularne i chętnie wybierane również wtedy, gdy organizowane są imprezy integracyjne. Najlepiej nadają się one dla mniejszych grup, dlatego będą strzałem w dziesiątkę dla firm mikro czy małych, które nie mają dużej załogi.

W pokoju zagadek celem jest rozwiązanie zagadki, która pozwoli na wyjście z zamknięcia. W tym celu konieczna jest też aktywna współpraca między członkami grupy, co zapewnia lepszą integrację.

2. Rajdy integracyjne

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne Warszawa to również popularne miejsce do organizacji rajdów integracyjnych. Najczęściej są one prowadzone w okolicznych miejscowościach i urządzane są przez firmy eventowej posiadające doświadczenie w tej dziedzinie.

Rajdy integracyjne dla pracowników mogą odbywać się w zróżnicowanych formach, na przykład mogą mieć one postać rajdu samochodowego, wyprawy rowerowej albo też rajdu quadami.

3. Imprezy na trampolinach

Kolejnym ciekawym pomysłem będą imprezy na trampolinach, czyli inaczej imprezy prowadzone w parkach trampolin.

W Warszawie działa kilka takich parków, a największym z nich jest park airo.fun, który przygotowany jest nie tylko na najmłodszych, ale również na starszych uczestników. Na odwiedzających czeka tam mnóstwo interesujących atrakcji, między innymi profesjonalne trampoliny, tory przeszkód, ścianki do wspinaczki. Dostępne są również specjalne scenariusze dla firm.

Z dokładną ofertą parku można zapoznać się na jego stronie internetowej: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

4. Imprezy firmowe nad wodą

W okolicy Warszawy, ale też wielu innych miejscowości w Polsce znajdują się różne akweny, przy których dostępne są atrakcje wodne.

Takie imprezy integracyjne dla firm będą najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy planuje się imprezę w ciągu lata. Zabawa może polegać wtedy na korzystaniu z rowerków wodnych, łodzi, jachtów.

5. Imprezy integracyjne z aktywnymi zabawami

To świetna propozycja na lato, ponieważ takie imprezy najlepiej udają się wtedy, gdy sprzyja im pogoda.

Aktywne zabawy, na przykład w przeciąganie liny, rywalizowanie ze sobą dwóch zespołów, korzystanie z atrakcji jak dmuchane kule, będą świetnym wyborem na piknik firmowy, który odbywa się w plenerze.

6. Spływy kajakowe dla firm

Będąc w temacie imprez integracyjnych na ciepłe dni, warto też wspomnieć o spływach kajakowych. Takie imprezy pozwalają na aktywne spędzenie wolnego czasu i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy.

7. Taneczne imprezy firmowe

Gdy poszukiwane są pomysły na aktywne imprezy firmowe Warszawa to również dobre miejsce, by urządzić je w tanecznym rytmie.

Agencje eventowej zajmujące się organizowaniem wyjazdów firmowych mogą zaprezentować swoim klientom wiele ciekawych pomysłów na tematyczne imprezy, których główną atrakcją jest taniec. 

8. Gry miejskie dla firm

Ten rodzaj zabawy świetnie integruje pracowników i przy tym gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy. 

Gry miejskie, nazywane też grami scenariuszowymi to zabawy polegające na podchodach. W ich trakcie grupy mają do wykonania konkretne zadania i poruszają się wtedy po wyznaczonym terenie, aby dotrzeć do celu. Wygrywa ta grupa, która pierwsza dotrze do celu.

9. Imprezy na gokartach

W kwestii jak imprezy integracyjne Warszawa zaprasza również do skorzystania z gokartów. Jazda w gokartach na torze jest świetnym wyborem dla każdego, kto lubi motoryzację. Celem zabawy jest jak najszybsze dojechanie na metę.

10. Imprezy integracyjne w formie olimpiady

Ciekawym pomysłem na aktywne spędzenie czasu w firmowym gronie będzie również zorganizowanie imprezy integracyjnej odbywającej się w firmie olimpiady.

Pracownicy z różnych działów mogą wtedy rywalizować między sobą w wielu dyscyplinach, aby uzyskać jak najwyższą pozycję na podium.

Redakcja mamine.pl

Redakcja "Mamine" to polski portal internetowy, który skupia się na tematach związanych z lifestylem, macierzyństwem, dziećmi, zdrowiem, dietą, urodą oraz modą dla kobiet. Portal ten adresowany jest głównie do mam, przyszłych mam oraz wszystkich kobiet zainteresowanych prowadzeniem zdrowego i aktywnego życia oraz dbaniem o siebie i swoją rodzinę. Redakcja "Mamine" dostarcza czytelnikom praktyczne porady, ciekawe artykuły oraz inspiracje z zakresu opieki nad dziećmi, zdrowego odżywiania, pielęgnacji urody oraz aktualnych trendów w modzie. Jej celem jest wspieranie kobiet w codziennych wyzwaniach związanych z macierzyństwem i życiem rodzinnym oraz promowanie zdrowego stylu życia i pozytywnego podejścia do siebie i otoczenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nauka dziecka
Przewijak twardy dla dziecka
obozy gamingowe

Jesteś zainteresowany reklamą?

obozy gamingowe