Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś

Pierwsze urodziny dziecka – jak przygotować się na roczek?

24 stycznia 2022 Pierwsze urodziny dziecka

Jak przygotować roczek swojego dziecka?

Pamiętasz jak wolno mijały pierwsze miesiące z Twoim dzieckiem? Z jakim zaangażowaniem śledziłaś każdy jego ruch, monitorowałaś oddech, potem odhaczałaś skoki rozwojowe i kroki milowe? A teraz czekasz na samodzielne kroki swojego maluszka, patrząc jak już sprawnie drepta przy meblach. Co to oznacza?

Tak – niedługo minie rok! Zleciał cały pierwszy rok Twojego szkraba. Na pewno dziwisz się kiedy to zleciało, ze zdumieniem patrzysz na wszystkie zdjęcia wstecz i zastanawiasz się czy to dziecko było kiedyś naprawdę takie małe. Idąc tokiem Twoich myśli, na pewno wskoczymy teraz na plany o imprezie urodzinowej.

Przecież roczek musi być hucznie świętowany. Tworzysz listę gości, zamawiasz balony, świece, tort. Wymyślasz dania do menu. W tej całej gmatwaninie pomysłów nie zapominajmy o najważniejszej osobie na tej imprezie – o naszym dziecku. Przecież to ono będzie w centrum uwagi tego dnia, a nie jedzenie. Musisz zadbać o to, aby maluszek prezentował się elegancko w tym ważnym dla niego dniu. Personalizowane body na roczek to idealny strój maluszka podczas świętowania swoich pierwszych urodzin. Na brzuszku maluszka najczęściej umieszona jest cyfra 1 oraz jego imię. Body można kupić w różnych kolorach, białym czarnym czy też czerwonym. Do kompletu idealnie będą pasować czerwone lub czarne spodnie niemowlęce bezuciskowe.

Warto prześledzić propozycje sklepu moocha.pl, który jest producentem właśnie takich ubranek na roczek. Wyspka jakośc materiału, śliczne wzory sprawią że roczek będzie udany, a zdjęcia wyjda niesamowite. Najbardziej popularne nadruki to: „Dziś są moje 1 urodzinki”, ” Ale szok – mam już rok „, ” 1 roczek Jasia ” – to tylko kilka z dostępnych propozycji. Odwiedzając sklep moocha.pl, na pewno znajdziesz wzór który będzie najbardziej odpowiedni dla jubilata. Body niemowlęce na roczek z imieniem dziecka będzie idealnym strojem z tej okazji, a pamiątkowa sesja zdjęcia będzie przeurocza.

Dekoracje urodzinowe

Nie zapomnij przygotować dekoracje na roczek – balony na roczek, serwetki, ozdoby. Bo właśnie te małe szczegóły tworzą niepowtarzalny klimat. Zaproszeni goście będą zaskoczeni kiedy zdjedzą tort na ulubionym motywie z bajki Twojego maluszka. Warto tutaj się wyposażyć w różne ozdoby na roczek – topery na tort, święczki race czy inne różne dekoracje. Połączenie tych wszystkich elementów sprawi że impreza nie tylko będzie udana, ale długo zapamiętana, a po kilku latach Twój malec ze zdumieniem będzie przeglądał fotografie ze swojej pierwszej imprezy.

Przewijak twardy dla dziecka

Redakcja mamine.pl

Redakcja "Mamine" to polski portal internetowy, który skupia się na tematach związanych z lifestylem, macierzyństwem, dziećmi, zdrowiem, dietą, urodą oraz modą dla kobiet. Portal ten adresowany jest głównie do mam, przyszłych mam oraz wszystkich kobiet zainteresowanych prowadzeniem zdrowego i aktywnego życia oraz dbaniem o siebie i swoją rodzinę. Redakcja "Mamine" dostarcza czytelnikom praktyczne porady, ciekawe artykuły oraz inspiracje z zakresu opieki nad dziećmi, zdrowego odżywiania, pielęgnacji urody oraz aktualnych trendów w modzie. Jej celem jest wspieranie kobiet w codziennych wyzwaniach związanych z macierzyństwem i życiem rodzinnym oraz promowanie zdrowego stylu życia i pozytywnego podejścia do siebie i otoczenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kolonie dla dzieci
aranżacja pokoju dziecka
zdrowie dzieci

Jesteś zainteresowany reklamą?

zdrowie dzieci