Blog chmura tagów
Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych - Płock 0
Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych - Płock

A było to tak. W zeszłym roku w marcu bardzo bardzo chciałam zorganizować akcję szycie jaśków dla szpitala w Płocku. Ale nie szło, no nie szło. Nie było odzewu, wsparcia, szpitale nie chciały, nikt konkretnie się nie zadeklarował na to szycie i w końcu się rozeszło po kościach. Miesiące mijały a myśl o szyciu charytatywnym nie dawała mi spać.....

A potem zaczęły się dziać rzeczy...

 

Trafiłam na facebooku na grupę Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych. Oglądałam i oglądałam kolejne akcje w Polsce, nabierałam pewności, że to musi się udać.

Nawiązałam współpracę z firmą Impall Impall to lider w dystrybucji maszyn szwalniczych i wszelkiego rodzaju urządzeń dla przemysłu odzieżowego i pokrewnych. Pomysłodawca inicjatywy Szyj w domu, która rozwija pasję oraz zachęca do kreatywności. To ludzie niesamowicie chętni do współpracy i otwarci na wszelkie fajne projekty związane z szyciem. Przyjecali do Płocka na urodziny pracowni PituPitu i wspólnie ze mną poprowadzili super warsztaty na maszynach juki. W ciemno zadeklarowali udział w szyciu dla szpitala. 

No i brakowała mi już tylko pokrewnej duszy.... I wtedy wpadłam na Sandrę.  Nie będę pisać kim jest, wejdźcie na stronę i poczytajcie :D Ale powiem wam, co jest w niej najważniejszego. UŚMIECH! Kto ją pozna, ten wie o czym mówię. Znamy się z Sandrą od kilku lat, ale najpierw ona urodziła synka, potem ja poszłam w jej ślady, trochę się straciłyśmy z oczu, na szczęście znów mogłyśmy na siebie wpadać w szkole. I tak na nią spojrzałam i mnie olśniło! To ona. Razem damy radę. 

 

Tak więc damy! 

2.03.2019r szyjemy w Płocku dla dzieciaków przebywających na oddziale pediatrycznym w Szpitalu Świętej Trójcy. Szyjemy przytulanki, które dzieciaki będą dostawać na początku pobytu od personelu a po wyzdrowieniu będą zabierać je do domu aby strzegły ich zdrowia :D

Dopinamy szczegóły, szukamy sponsorów, którzy pomogą nam zakupić materiały niezbędne do szycia, potrzebne nici, igły, kulką silikonową do wypełnienia itp.

W kolejnych postach pokażę wam dokładne instrukcje, jak uszyć proste przytulaki. 

 

#płock #charytatywnie #szyjemydladzieciaków #pitupitu #szyjęnamaszynie #szyjęboumiem #szyjemywpłocku #maszynadoszycia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl